O NÁS - HISTORIE NAŠÍ FIRMY - STAVBY - KOMÍNY- PLANICE

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O NÁS - HISTORIE NAŠÍ FIRMY

Společnost STAVBY- KOMÍNY  vznikla v roce 2000, původně pod názvem Betonové stavby – komíny. Tato obchodní společnost má formu společnosti s ručením omezeným, v současnosti se základním kapitálem 7.000.000.- Kč. Je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Plzni oddíl C, vložka 12591

Předmětem podnikání  je:
-výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
-provádění staveb, jejich změn a odstraňování
-kominictví

Jsme výhradně česká výrobní a obchodní firma!
V roce 2011 činil obrat firmy  téměř 50 mil. Kč  z toho produkce do zemí EU (SRN, Francie) činil 16 mil. Kč.
Jak název napovídá, do vínku dostala vývoj, výrobu a následný servis komínů. Tuto specifickou oblast pokrýváme od drobných komponentů komínu, přes komínové systémy prefabrikované, až po komplexní servis týkajících se spalinových cest.
Mimo komínovou problematiku naše společnost zajišťuje malosériovou betonářskou výrobu, tj. komínové tvárnice a krycí desky, ploltové desky , železobetonové plotové sloupky,  zákrytové desky a hlavice, překlady, stropní desky a panely, schodiště, rybniční požerák (čap) a další betonové a železobetonové prefabrikáty a to idle vlastního zadání.
Prodejna stavebnin nabízí včetně transportu. kromě běžných stavebnin  i vlastní produkci - díly komínů, beton, písky, štěrky, kačírek, liapor (keramzit), KARI sítě, výztuž do betonu aj, samozřejmě včetně transportu.
V neposldní řadě nabízíme služby vlastní mechanizací, případně její pronájem. V nabídce je AVIA kontejner a valník, vysokozdvižné vozíky (do 7 t), nakladač, montážní plošina, vibrační deska, sbíječky a další elektrické a motorové nářadí.
Komplexnost regionálního stavebního servisu dotváří nabídka  stavebního inženýrství - projekce, poradna, dozorování stavebních prací.
Firma se zhruba 30-ti zaměstnanci patří mezi největší na Plánicku.

 
Copyright 2016. STAVBY-KOMÍNY
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky